TAJEMNICA
PRADAWNYCH
DRZEW

Brak produktów w koszyku.

Nasza historia rozpoczyna, się gdy Carolina Martin, kosmetolog, założycielka największej w Polsce sieci klinik kosmetologii i medycyny estetycznej zauważyła, że dla klientów, oprócz zaawansowanych zabiegów bardzo istotna jest stała, skuteczna pielęgnacja.

Poszukiwała produktów dla swoich klientów w różnych częściach świata. Testowała setki kosmetyków, ale nie mogła znaleźć satysfakcjonującego rozwiązania.

Carolina rozpoczęła własne badania nad substancjami kosmetycznymi

Okazało się, że ze wszystkich żywic kopalnych, to właśnie bursztyn bałtycki posiada największą ilość związków oraz kwasu bursztynowego.

Zainspirowało to Carolinę do dalszych poszukiwań i możliwości wykorzystania mocy tego szlachetnego kamienia.

Żywiczne soki stanowiły panaceum dla pradawnych drzew, a przez dziesiątki milionów lat dojrzewały w ziemi, nieustannie czerpiąc z niej energię i tworząc arcydzieło natury – bursztyn bałtycki.

Carolina, miała nadzieję, że uwolni życiodajną siłę ukrytą w szlachetnym kamieniu sprzed 40 milionów lat.

Liczne eksperymenty i 14 lat poszukiwań pozwoliły na objawienie tajemnicy ukrytej w pradawnych drzewach.

Doprowadziło to do stworzenia bursztynowego eliksiru Amber Soul™ z białej, najbardziej cenionej królewskiej odmiany tego kamienia.

Carolina znalazła swoje własne przeznaczenie i zapragnęła podzielić się nim ze światem.

JEDYNE MIEJSCE
NA ŚWIECIE

50 milionów lat temu, na terenie obecnej Europy Wschodniej i Północnej rosły majestatyczne drzewa

W tym nieskażonym, dzikim i pierwotnym środowisku, musiały walczyć o przetrwanie każdego dnia. Ich życiodajną siłą była żywica zawierająca ponad 800 różnych związków.

Tutaj narodziła się najstarsza i najbardziej pierwotna żywica kopalna na świecie – bursztyn bałtycki. Przez wieki ceniony przez cesarzy, królów, wojowników czy medyków. Był dla nich klejnotem, amuletem i lekarstwem.

Dla naszych przodków był symbolem zdrowia i kondycji, kamieniem szczęścia i słońca, miłosnym amuletem, zdolnym przyciągnąć obiekt pożądania.

Teraz wydobywany ręcznie, selekcjonowany i pielęgnowany, jest sercem kolekcji Caroliny Martin

WYZWÓL WŁASNE
PROCESY ODNOWY
I REGENERACJI

Doświadcz energii sprzed 40 milionów lat

Zobacz więcej

    Skontaktuj się z nami